Słuchawki Voyager VOYAGER FREE 60+ UC W/TS CHARGE

324.97
  • Ražotājs: Voyager
  • ID: 385240
  • Kods: 7Y8G7AA
  • EAN: 0197497053883
  • Pieejamība:
    Ir noliktavā
  • Piegādes laiks no piegādātāja noliktavas līdz veikalam: 3-10 darba dienas
Daudzums

Piegāde un apmaksa

Piegāde ar kurjeru - no 7.00 EUR
Omniva pakomāti - 4.00 EUR
Izņemt veikalā - Bezmaksas

Apmaksas metodes:
Bankas pārskaitījums
Online maksājums (Bank Link)

Dalīties

Preces apraksts
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki do pracy i na co dzieńTe słuchawki wprowadzą Cię w świat przepełniony dźwiękiem i pozbawiony hałasów. Ten bezprzewodowy model ma utrzymywać Twoją wydajność, łączność i rozrywkę zarówno podczas połączeń wideo, jak i słuchania wybranych przez Ciebie utworów.Standardowa dwuletnia ograniczona gwarancja Poly•Każda słuchawka zawiera trzy mikrofony, które tworzą trójkąt otaczający Twój głos, i minimalizuje hałas dobiegający z otoczenia, aby zawsze było Cię słychać głośno i wyraźnie. Te bezprzewodowe słuchawki mają utrzymywać Twoją wydajność i łączność podczas wideospotkań, jak i rozmów telefonicznych.•Etui z ładowarką i ekranem dotykowym pozwala zdalnie sterować słuchawkami, przełączać połączenia Bluetooth® i łączyć się bezprzewodowo z systemami rozrywki w samolotach, a także umożliwia dwukrotne pełne naładowanie słuchawek.•Te słuchawki zaprojektowano pod kątem całodziennego noszenia. Właśnie są lekkie i dostępne w 3 rozmiarach stożkowych końcówek dousznych, które dobrano tak, aby zapewnić maksymalną wygodę, natomiast zaawansowana technologia samosłyszalności pozwala Ci kontrolować to, jak głośno mówisz bez konieczności nadwyrężania swojego głosu.Powitaj nowych kolegów w pracy

Każda słuchawka zawiera trzy mikrofony, które tworzą trójkąt otaczający Twój głos, i minimalizuje hałas dobiegający z otoczenia, aby zawsze było Cię słychać głośno i wyraźnie. Te bezprzewodowe słuchawki mają utrzymywać Twoją wydajność i łączność podczas wideospotkań, jak i rozmów telefonicznych. 

 Elementy do sterowania stanem i dźwiękiem dostępne na wyciągnięcie ręki

Etui z ładowarką i ekranem dotykowym pozwala zdalnie sterować słuchawkami, przełączać połączenia Bluetooth® i łączyć się bezprzewodowo z systemami rozrywki w samolotach, a także umożliwia dwukrotne pełne naładowanie słuchawek. 

 Dzięki temu będą działać przez cały dzień

Te słuchawki zaprojektowano pod kątem całodziennego noszenia. Właśnie są lekkie i dostępne w 3 rozmiarach stożkowych końcówek dousznych, które dobrano tak, aby zapewnić maksymalną wygodę, natomiast zaawansowana technologia samosłyszalności pozwala Ci kontrolować to, jak głośno mówisz bez konieczności nadwyrężania swojego głosu. 

  (PL)
Interneta veikals 1clix.euInformatīvais tālrunis: +371 20609997, +371 24504091
VISAS PRECES