Samsung HW-Q990C skaņas josla

896.23
  • Ražotājs: Samsung
  • ID: 58404
  • Kods: HW-Q990C/EN
  • EAN: 8806094898422
  • Pieejamība:
    Ir noliktavā
  • Piegādes laiks no piegādātāja noliktavas līdz veikalam: 4-10 darba dienas
Daudzums

Piegāde un apmaksa

Piegāde ar kurjeru - no 7.00 EUR
Omniva pakomāti - 4.00 EUR
Izņemt veikalā - Bezmaksas

Apmaksas metodes:
Bankas pārskaitījums
Online maksājums (Bank Link)

Dalīties

Preces apraksts
Samsung HW-Q990C skaņas joslaSpēcīgs telpiskās skaņas spēks 11.1.4 formātā

Bezvadu Dolby Atmos

Daudzkanālu telpiskā skaņa 11.1.4 — jūs ieskauj telpiskā skaņa

Q-Symphony — harmoniska skaņas joslas un televizora skaņa

Skaņa saskaņota ar Space+ Skaņa, kas lieliski aizpilda telpu

Iekļauti bezvadu aizmugurējie skaļruņi — kosmosā atbalsojoša skaņa

Bezvadu Dolby Atmos

Bezvadu savienojiet skaņas joslu ar televizoru un atklājiet plašu kinematogrāfisku skaņu, pateicoties Dolby Atmos tehnoloģijai, kas liks dzirdēt katru skaņu, kas kustas virs un ap jums – gluži kā reālajā dzīvē. Tagad varat ieskauj sevi ar ieskaujošu, objektu balstītu telpisko skaņu bez papildu kabeļiem.

Daudzkanālu telpiskā skaņa 11.1.4

Ieņemiet ērtu sēdvietu savā viesistabā un sajūtiet telpu, kas piepildīta ar izcilu skaņu. 11 kanāli, kas vienmērīgi sadala skaņu, 1 zemfrekvences skaļrunis un 4 uz augšu vērsti skaņa ieskauj jūs no visām pusēm, un jūsu pieredze kļūs vēl intensīvāka un reālistiskāka.

Q-simfonija

Ieskauj sevi ar divu ierīču harmonisku skaņu. Q-Symphony ir viena no Samsung inovatīvākajām funkcijām, kas ļauj televizoram un skaņas joslas skaļruņiem darboties vienlaikus, radot izcilu skaņas sinerģiju. Uzlabotā Q-Symphony nodrošina optimizētu skaņu visos kanālos, savukārt mākslīgais intelekts pārveido skaņas objektus, kas iegūti no sākotnējās audio ieejas. Tas viss vēl intensīvākai pieredzei!

Skaņa atbilst Space+

Izbaudiet perfektu skaņu jebkurā interjerā. Space Adaptive Sound ļauj skaņu joslai automātiski atpazīt apkārtni un pēc tam pielāgot skaņas diapazonu un toni, lai tas lieliski atbilstu telpai, kurā to novietojat.

Iebūvēts SmartThings Hub

Izmantojiet skaņas joslu kā vadības centru savai viedajai mājai. Kontrolējiet saderīgas ierīces, tostarp Zigbee ierīces, izmantojot lietotni SmartThings.

Iekļauti bezvadu aizmugurējie skaļruņi

Pateicoties iekļautajiem bezvadu aizmugurējiem skaļruņiem, skaņa pārvietojas ap un virs jums, atstarojot no sienām un griestiem. Viss, lai nodrošinātu jums elpu aizraujošu kino skaņas kvalitāti jūsu mājās. Jaunā funkcija arī ļauj novietot skaļruņus gan priekšā, gan aizmugurē, lai jūs varētu baudīt nemainīgu skaņas kvalitāti visur.

Izstrādāts Samsung Audio Lab

Izveidots un pārbaudīts Samsung Audio Lab Kalifornijā, kur pasaules klases skaņu inženieri izmantoja progresīvas akustiskās tehnoloģijas, lai piedāvātu jums perfekti līdzsvarotu, telpu piepildošu skaņu.

Pieskarieties un atskaņojiet

Izmantojot funkciju Pieskarieties un atskaņojiet, varat ātri un vienkārši pārslēgties no tālruņa, lai klausītos to, kas jums patīk vislabāk skaņas joslā. Lai pārsūtītu mūziku, pietiek ar vienu kustību – pieskarieties skaņas joslai ar tālruni, un tā automātiski atklās ierīci un atskaņos mūziku no jūsu viedtālruņa.

Skaņas pielāgošanas funkcija

Izbaudiet perfektus dialogus katrā ainā, pateicoties aktīvai audio signāla analīzei. Skaņas pielāgošanas funkcija nodrošina skaidrību pat zemā skaļuma līmenī, un jums pat uz mirkli nav jāatkāpjas no darbības. Optimizēta TV seriālu, sporta un ziņu skaņa, pateicoties automātiskai skatītā satura audio celiņu analīzei.

Pro spēles režīms

Izbaudiet skaņu, kas ir ideāli optimizēta spēlēšanai konsolē, izmantojot jaudīgus uz augšu vērstus skaļruņus, Samsung Acoustic Beam tehnoloģiju un spēcīgu basu. Turklāt skaņas josla automātiski sinhronizējas ar televizoru un ieslēdz Game Mode Pro uzreiz pēc konsoles ieslēgšanas.

Aktīvs balss pastiprinātājs

Ja tuvumā parādās nevēlams troksnis, jums nav jāpalielina skaļums, lai skaidri dzirdētu dialogu. Active Voice Amplifier to paveiks jūsu vietā. Tagad jūs nepalaidīsit garām nevienu vārdu.

HDMI eARC

Izbaudiet bagātīgu pieredzi, savienojot spēļu konsoli ar televizoru vai televizoru ar skaņas joslu. Pateicoties HDR 10+ atbalstam, jums tiek garantēti spilgti, augstas izšķirtspējas attēli, un HDMI eARC tehnoloģija nodrošinās jums reālistisku skaņu, kas parūpēsies, lai jūs nepalaistu garām pat mazākās detaļas.

Viens Pilots

Aizmirstiet par vairākiem pilotiem. Tagad varat kontrolēt skaņas joslas funkcijas, regulēt skaļumu, ieslēgt un izslēgt skaņas joslu un pārvaldīt skaņas efektus, izmantojot vienu tālvadības pulti — to pašu, ko izmantojat sava Samsung televizora vadīšanai.

Bezvadu savienojums ar televizoru

Savienojiet skaņas joslu ar televizoru, izmantojot Wi-Fi vai Bluetooth®, saglabājot perfektu skaņas un attēla sinhronizāciju.
Interneta veikals 1clix.euInformatīvais tālrunis: +371 20609997, +371 24504091
VISAS PRECES