Philips televizors 50PUS8007/12 LED 50 collu 4K Ultra HD Android Ambilight

552.49
  • Ražotājs: Philips
  • ID: 215682
  • Kods: 50PUS8007/12
  • EAN: 8718863033913
  • Pieejamība:
    Ir noliktavā
  • Piegādes laiks no piegādātāja noliktavas līdz veikalam: 3-10 darba dienas
Daudzums

Piegāde un apmaksa

Piegāde ar kurjeru - no 7.00 EUR
Omniva pakomāti - 4.00 EUR
Izņemt veikalā - Bezmaksas

Apmaksas metodes:
Bankas pārskaitījums
Online maksājums (Bank Link)

Dalīties

Preces apraksts
Ambilight burvība. Tikai no Philips.

Izmantojot Philips Ambilight tehnoloģiju, jūsu Philips televizora lieliskā skatīšanās pieredze kļūst vēl labāka! Gaismas diodes ap televizora malām iedegas un maina krāsu ideālā sinhronizācijā ar ekrānā redzamās darbības vai mūzikas krāsām. Efekts ir tik silts un ieskaujošs, ka jūs aizmirsīsit, kāds bija televizors bez šīs funkcijas.Spilgts attēls. Philips LED 4K UHD televizors.

Skatieties savu iecienītāko izklaidi šajā 4K UHD LED televizorā. Televizora Philips Pixel Precise Ultra HD dzinējs optimizē attēla kvalitāti, nodrošinot to asu, bagātīgu krāsu un vienmērīgu kustību. Katru reizi iegūstiet labāko iespējamo skatīšanās pieredzi.Kino attēls un skaņa. Dolby Vision un Dolby Atmos.

Dolby Vision un Dolby Atmos ļauj filmām, šoviem un spēlēm izskatīties un izklausīties pārsteidzoši. Skatiet attēlu, kuru režisors vēlējās jums parādīt — vairs nav sarūgtinošu ainu, kas ir pārāk tumšas, lai kaut ko redzētu! Dzirdiet katru vārdu skaidri. Izbaudiet skaņas efektus tā, it kā darbība notiktu jums apkārt.Vienkārši gudrs un lieliski piemērots spēlēm

Philips Android TV sniedz jums iecienītāko izklaidi, kad vien vēlaties. Varat pielāgot sākuma ekrānu, lai tiktu rādītas iecienītākās lietotnes, tādējādi atvieglojot iecienīto filmu un šovu straumēšanu. Varat arī turpināt skatīties no vietas, kur pārtraucāt. Philips TV ļaus jums iegūt labāko no jūsu konsoles ar ātru spēli un vienmērīgu grafiku. Tiek atbalstīta HDMI savienojamība ar VRR, un zema latentuma iestatījums tiek aktivizēts automātiski, kad konsole tiek ieslēgta. Ambilight spēles režīms padara uztraukumu vēl intensīvāku.Plānais televizors darbojas ar Google palīgu

Vadiet savu Philips Android TV ar savu balsi, izmantojot jebkuru skaļruni ar iespējotu Google asistentu vai Android TV tālvadības lietotni. Vai vēlaties atrast lietotnes, straumēt saturu vai spēlēt spēles? Vienkārši jautājiet. Vai meklējat televizoru, kas atbilst jūsu istabai? Šī 4K viedtelevizora praktiski bezrāmju ekrānu var ievietot gandrīz jebkurā interjerā. Slaidas, sudrabotas kājas rada iespaidu, ka ekrāns peld virs televizora. Mūsu iepakojums un ieliktņi izmanto otrreiz pārstrādātu kartonu un papīru.
Interneta veikals 1clix.euInformatīvais tālrunis: +371 20609997, +371 24504091
VISAS PRECES